Şenliğin son günü olaylar

Serdar Ortaç'ın kafasına şişe fırlatmışlar, kendisi yaralanmış ve konser o an bitmiş haliyle. Yahu kimler geldi geçti şu son 2 haftada, dünyaca ünlü gruplardan tut adını toplamda 10 kişinin anca bildiği gruplara kadar, bi Serdar başardı olay olmayı. Helal valla. Hayır şişeyi atandaki amacı da çözebilsem, dinleyenlerin keyiflerinin içine etti de ne oldu yani?

Bugün hayatımda ilk defa da Amerikan futbolu izledim, RedDeers vs Bilgi Hunters. Kuralları bilmesem de çok zevkliydi, birbirlerinin üstüne atlıyorlar belinden tutup çekiyorlar. Bi top için onca adam, onca yedek oyuncu, onca hakem. İlginç ama güzeldi.

Yoga'ya başlıyoruz. Her pazartesi okulun yoga topluluğuyla birlikte Sıhhiye'de yoga yapacağız efendim. Bugün şenlik alanında kadın biraz bahsetti, ufak tefek zihinsel şeyler yaptırdı. Çok rahatlatıcı gerçekten. Ha dedikleri ne kadar doğrudur, ne kadar işe yarar bilmem. Ama yoğunlaşma gerektirdiği için insanın zihnini diğer sorunlarından uzaklaştırıyor, o yüzden rahatlatıyor. Deneyip göreceğiz zaten işe yararlığını.

Şenlikler de bitmiş bulunuyor. 22 Mayıs'ta genel makarna partisi & su savaşı var daha. İktisat Fakültesinin de makarna partisi var aslında, aranan biri olmak ne zor yarabbim (peh).

25 Mayıs'ta kur atlama sınavım var, hatırladıkça ter basıyor. Listening bile olacakmış, of ki ne of.

Pazartesi günü yurt kaydımı yenileyeceğim.

Bir iç huzursuzluğu yaşamaktayım bu aralar, nedenini bilmiyorum. Umalım ki yoga işe yarasın. Nelerden medet umuyorum Ya Rab, gör halimi.