Şut ve gooooool !

Okul kantininde maç izleyenlerin yanında durmak, emin olun ki sahadakinden daha garip bir şey. Kazanma işini hayat memat meselesi haline getirenlerin gol attıkça böğürerek sevinmesi, gol yedikçe ya da gol kaçırdıkça "Allah senin gibi futbolcuyu bildiği gibi yapsın bee,  bal gibi ofsayt bu yuh yaa" tarzı haykırmaları en iyi komedi filmine eşdeğer nitelikte.

Hele bir de siz de kendinizi kaptırırsanız tadından yenmiyor. Bir Antalyaspor-Galatasaray maçı bu kadar keyifli olabilirdi vallahi. Diğerleriyle birlikte "hadi be oğlum, hadi be" falan diye bağırın, en güzeli de olmadık yerlerde "faul var hakeeem hopp maça bak maça" diye bağırın, millet "evet yaa faul bu" diye ayaklansın.

GS 3-2 yendi, ama elenmiş sayılmış, öyle dediler ayrıntısını bilemicem. GS'liler kantini hışımla terk ettiler söylene söylene. Diğer takım taraftarları Antalyaspor fanlığı yaptılar, mutlu mesut ayrıldılar ortamdan.

Yine de bence günü en güzel bitirenler maçı değil de, fanatikleri izleyenler oldu. Biz yarışmacı arkadaşlara başarılar diledik, köşemize çekildik :P

Hiç yorum yok: